تبلیغات
بهترین و جدیدترین سایتهای كسب درآمد اینترنتی - قوانین و مقررات بازاریابان ایرانیان زمین
بهترین و جدیدترین سایتهای كسب درآمد اینترنتی
برای پولدار شدن باید مثل پولدارها فکر کرد
The Most Popular Traffic Exchange گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


سعی شده در این سایت بهترین راه كارهای كسب درآمد رو در اینترنت معرفی كنیم

مدیر وبلاگ : محمود
نویسندگان
نظرسنجی
كدام یك از راهای كسب درآمد را دوست دارید


آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس 23046925570042824379.gif آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس

مفاد و شرایط استفاده از وبسایت بازاریابان ایرانیان زمین

1- پذیرش شرایط
با دسترسی و استفاده از وبسایت شرکت بازاریابان ایرانیان زمین به نشانی www.bizmlm.ir، یا سایر وبسایتهای ثبت شده شرکت بازاریابان ایرانیان زمین، دستیابی شما به آن و استفاده مداوم از وبسایتها، منحصرا منوط به پذیرش مفاد و شرایط مندرج در این توافقنامه خواهد بود. از این وبسایتها نباید برای هیچگونه مقاصد غیرقانونی و یا هر نوع اهدافی که توسط این شرایط و مفاد ممنوع اعلام شده، استفاده شود. دسترسی شما و استفاده از وبسایتها شامل پذیرش این شرایط و مفاد و سلب مسئولیت هایی است که در اغلب این مفاد و شرایط گنجانده شده اند. ضمن مطالعه دقیق در صورتی که شما با هر بخش و یا کلیت این مفاد و شرایط مخالف هستید، اکیدا به شما توصیه می گردد از وبسایت بازاریابان ایرانیان زمین استفاده ننموده و در آینده از بازدید و مراجعه مجدد به وبسایتهای بازاریابان ایرانیان زمین خودداری کنید.

2- توصیه
طلاعات مندرج در این وبسایتها ماهیت توصیه ای ندارند. بنابراین، مراجعه کنندگان به این وبسایتها هنگامی که راجع به استفاده یا عدم استفاده از این وبسایتها تصمیم می گیرند بایستی نهایت اهتمام و تلاش خود را به کار گیرند، و بعد خود را نسبت به رعایت این مفاد و شرایط ملزم نمایند. این موارد شامل اطلاعاتی است (اگرچه به این موارد محدود نمی گردد) که شما به طور مستقیم یا غیرمستقیم در پاسخ به فرم هایی که برای وبسایت ارسال کرده اید، دریافت می دارید.

3- پیوندها (لینک) به وبسایتهای شخص ثالث
در صورتی که هرگونه لینکی در وبسایت بازاریابان ایرانیان زمین به وبسایت های شخص ثالث وجود داشته باشد که توسط افرادی به غیر از شرکت بازاریابان ایرانیان زمین ارائه و نگهداری می شود، شرکت بازاریابان ایرانیان زمین این لینک ها را تضمین نمی نماید و در قبال ارائه هرگونه خدمات یا دسترسی به اینگونه وبسایتها مسئولیتی ندارد. بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه مسئولیتی را در قبال غیرقابل دسترس شدن این لینک ها نمی پذیرد.

4- کپی رایت (مالکیت معنوی)
1-4 بدور از هرگونه تعصب، شرکت بازاریابان ایرانیان زمین حق استفاده انحصاری کل مالکیت حقوقی و معنوی و مجوز تمام حقوق کپی رایت، مارکهای تجاری را در این وبسایت و محتوای آن (و بدون هرگونه محدودیت راجع به طراحی، متن، گرافیک و تصاویر و کلیه نرم افزار و کدهای منبع مرتبط با این وبسایت) مطابق با شرایط مجاز قانونی، برای خود محفوظ می داند.
2-4 با دسترسی به خدمات وبسایتها، شما می پذیرید که نیت و هدف شما صرفا انجام معامله تجاری و شغلی با توجه به طرح درآمدزایی تأیید شده بازاریابان ایرانیان زمین می باشد. هیچ کدام از مطالب و محتویات این سایت نباید بدون کسب رضایت کتبی و قبلی از صاحب حق، کپی رایت، دانلود، کپی برداری، تکثیر، ارسال، ذخیره سازی، فروخته یا توزیع شود. این شرط شامل دانلود کردن، کپی برداری و یا چاپ کردن صفحات وبسایت مورد نظر بطور صریح و منحصرا برای مقاصد تجاری، بر همکاران تجاری (BA) جاری نمی شود.

5- استفاده از شبکه اینترنت برای انجام تجارت با بازاریابان ایرانیان زمین
1-5 شرکت بازاریابان ایرانیان زمین برای تمامی همکاران تجاری خود یک وبسایت شخصی اختصاص داده است. به کلیه همکاران تجاری که در نظر دارند شبکه اینترنت را به منظور تقویت شبکه کاری خود مورد استفاده قرار دهند توصیه می شود تا از وبسایت شخصی خود جهت تعامل، همکاری، گسترش کسب و کار، قابلیت مراجعه آنلاین، و تمامی امور دیگر مرتبط با این اقدامات در سراسر کشور استفاده کنند.

2-5 بازاریابان ایرانیان زمین استفاده از دامین های جداگانه یا نشانیهای اینترنتی را برای بازاریابی آنلاین محصولات بازاریابان ایرانیان زمین توصیه نمی کند. بازاریابان ایرانیان زمین در قبال دعاوی قانونی طرح شده به دلیل نمایش غیرواقعی (ظاهرسازی)؛ اعم از آن که عمدی یا غیرعمدی باشد،از سوی دیدارکنندگان شبکه از اینگونه وبسایتهای تایید نشده، هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

3-5 بازاریابان ایرانیان زمین استفاده از لغت BIZ یا BIZMLM را توسط همکاران تجاری در نشانی وبسایت یا دامینهای شبکه ای خود ممنوع می کند. بازاریابان ایرانیان زمین محتویات اینگونه نشانیها یا دامینهای شبکه ای را تایید نمی نماید. بازاریابان ایرانیان زمین حق دارد اقدامات داخلی و یا دعاوی قانونی را علیه همکاران تجاری اتخاذ نماید که ادعاهای دروغین یا اظهارات متناقضی را در این ارتباط مطرح می کنند.

6- تکذیبیه و محدودسازی مسئولیت
1-6 وبسایت بازاریابان ایرانیان زمین به عنوان بستری برای انجام امور تجاری بین همکاران تجاری و دفاتر بازاریابان ایرانیان زمین بر اساس "آنچه هست" و بر مبنای "آنچه قابل دسترس می باشد" فراهم شده است. تامین خدمات وبسایت و محتویات آن در حکم پذیرش یا تایید و یا هر نوع ضمانت اعم از صریح یا ضمنی نیست، از جمله موارد زیر که به این موارد هم محدود نمی شود:
1-1-6 تضامین ضمنی کیفیت مطلوب؛
2-1-6 تناسب با هدفی خاص؛
3-1-6 عدم نقض مقررات؛
4-1-6 سازگاری؛
5-1-6 امنیت؛
6-1-6 دقت.

2-6 بر اساس موارد مجاز تعیین شده توسط قوانین حاکم در کشور که این مفاد و شرایط در آن جاری است، بازاریابان ایرانیان زمین هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه زیان یا آسیب غیرمستقیم یا حاصله به هر صورتی که باشد (از جمله بدون هرگونه محدودیت نسبت به زیان تجاری، فرصت، داده ها، و سودها و منافع) ناشی از یا در ارتباط با استفاده از این وبسایت یا عدم قابلیت دسترسی به بخشی یا کل خدمات ارائه شده توسط وبسایت بازاریابان ایرانیان زمین ندارد.


3-6 بازاریابان ایرانیان زمین موارد زیر را تضمین نمی نماید که در آن:
1-3-6 عملکرد مداوم و پیوسته وبسایت باید تضمین شده باشد؛
2-3-6 در ارائه خدمات بازاریابان ایرانیان زمین نباید هیچگونه وقفه ای واقع گردد؛
3-3-6 باید محتویات یا اطلاعات ارائه شده عاری از هرگونه خطا باشد؛
4-3-6 معایب یا ناهماهنگیها ها به موقع باید اصلاح شوند؛
5-3-6 وبسایت، سخت افزار یا نرم افزار مورد استفاده باید عاری از هر گونه ویروس یا هر چیز دیگر باشند که می تواند به رایانه ها یا وسایل جانبی کاربران صدمه زده یا برای آن مخرب باشد.

7- تضمین خسارت
هر همکار می پذیرد شرکت بازاریابان ایرانیان زمین یا دفاتر وابسته و کارکنان و نمایندگان آن را در برابر کلیه دیون و بدهیها، مخارج قانونی، صدمات، زیانها، هزینه ها و سایر مخارج مرتبط با ادعاها یا دعاوی مطرح شده علیه بازاریابان ایرانیان زمین که ناشی از هرگونه موارد نقض مقررات توسط همکار تجاری نسبت به مفاد و شرایط مندرج در این متن می باشد یا هرگونه خسارت که حاصل استفاده نادرست از این وبسایت می باشد، رفع خسارت نموده و نسبت به پرداخت هزینه های احتمالی خسارت اقدام نماید.

8- انحلال
در صورتی که یک یا چند فقره از مفاد و شرایط تعیین شده در این قرارداد توسط مراجع ذیصلاح قانونی از اعتبار ساقط شود، در این صورت تنها مفاد یا شروطی که ملغی شده از درجه اعتبار ساقط خواهد بود، و در این حال باقی مفاد و شرایط قبلی به قوت خود باقی مانده و از حیث اعتبار و اثر دارای اعتبار کامل خواهند بود و این امر سبب می گردد مفاد و شرایط معتبر، لازم الاجرا و الزامی بمانند.

9- انحلال

در صورتی که یک یا چند فقره از مفاد و شرایط تعیین شده در این قرارداد توسط مراجع ذیصلاح قانونی از اعتبار ساقط شود، در این صورت تنها مفاد یا شروطی که ملغی شده از درجه اعتبار ساقط خواهد بود، و در این حال باقی مفاد و شرایط قبلی به قوت خود باقی مانده و از حیث اعتبار و اثر دارای اعتبار کامل خواهند بود و این امر سبب می گردد مفاد و شرایط معتبر، لازم الاجرا و الزامی بمانند
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
BTCClicks.com Banner
The Best Traffic Exchange آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای بهترین و جدیدترین سایتهای كسب درآمد اینترنتی محفوظ است

دریافت کد پاپ آپ کلیکی

دریافت کد پاپ آپ کلیکی