تبلیغات
بهترین و جدیدترین سایتهای كسب درآمد اینترنتی - گرین هورس و درآمد میلیونی
بهترین و جدیدترین سایتهای كسب درآمد اینترنتی
برای پولدار شدن باید مثل پولدارها فکر کرد
The Most Popular Traffic Exchange گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


سعی شده در این سایت بهترین راه كارهای كسب درآمد رو در اینترنت معرفی كنیم

مدیر وبلاگ : محمود
نویسندگان
نظرسنجی
كدام یك از راهای كسب درآمد را دوست دارید


آپلود عکس رایگان و دائمی آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس 23046925570042824379.gif آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
با اسب سبز میلیاردر شوید !؟

 
برای ثبت نام روی  بنر كلیك كنید

ما می خواهیم به شما سایت‎ Green Horse ‎را معرفی کنیم‎:‎
مزایای این سایت‎ :‎
نکته ۱ :تا آخر رایگانه پس ضرر نمی کنید
نکته ۲ :تا آخر عمر حقوق ماهیانه در یافت می کنید
نکته ۳ :درآمد تا سقف ۹۸میلیون تومان
نکته ۴ :ثبت نام در این سایت رایگان است و پولی از شما نمی گیرد، پس در این صورت هرگز کلاهبرداری ‏نیست
ذهن خود را از هرگونه حرف مردم عامی پاک کنید و جزء خواص باشید‏
‏ شما نیز یکی از اعضای میلیونی گرین هورس شوید‏

برای عضو شدن این سایت احتیاج به فیلتر شكن دارید

چگونه می توان از اینترنت کسب درآمد کرد؟

کاربران عزیز راه هایی که می شود از اینترنت کسب در آمد کرد از میلیاردها راه و روش پا فراتر گذاشته است. پس هروقت یاد تجارت الکترونیک می افتید، هیچوقت یاد از چهار پنج برنامه ی متقلب یا حالا غیر متقلب نکنید. چون تنوعکاری خیلی وسیع تر و بزرگتر از این صحبت ها است. پس اگر احیانآ دیروز ضرر کردید ربطی به امروزتان ندارد ومسلمآاگر امروز سود کردید هم ربطی به فردایتان.برای شروع اولین سوالی که در ذهن شما تداعی می شود، این است که چگونه می توان از اینترنت کسب در آمدکرد؟! در جواب باید گفت، شما نیازبه پرداخت یک پنج ریالی هم ندارید و بدون سرمایه وارد شده اید. بعد از آموزش بدون نیاز به یک ریال سرمایه ماهی تا هشتاد هزار تومان تا هشتاد میلیون تومان کسب خواهیدکرد.فقط تنها سرمایه ی شما، هزینه ی اتصال به اینترنت و هزینه ی وقتی که گذاشته اید می باشد.(یعنی میتوان گفت درصد ضرر شما صفر است) خوب دیگر از این بهتر چه می خواهید.کاربران محترم شما بعد از شروع، توسط این وبلاگ در اینترنت شاغل شده و کسب درآمد خواهید کرد.. خوب عزیزان تنها خواهشی که از شما داریم سعی کنید دوره های آموزشی را به دقت و بدون عجله مطالعه کنید. موفقیت شما تضمینی است. چه سواد بالای شبکه ای داشته باشید چه نداشته باشید بر همه چیز مسلط خواهیدشد. فقط به یاد داشته باشید نابرده رنج گنج میسر نمی شود. اگر منتظر ایستاده اید تا خود به خود تحولی در زندگیتان ایجاد شود ضرر کرده اید. پس بلند شوید و تلاش کنید. بهترین سرمایه شما سرمایه فکری و پشتکارتان است. دیگر بیشتر از این خسته اتان نکنیم. فقط این را بدانید که تمام تلاش ما برای ارائه کاری مفید به شما عزیزان است.شما از همین الان وارد کسب در آمد از اینترنت شده اید. پس لحظه لحظه ی فرصت آموزشی که برایتان فراهم شده را غنیمت شمرید و موفق و معید باشید.

این شرکت چگونه شرکتی است؟

شرکت امریکایی Green Horse واقع در Manchester, NH 0310­­­­­­­0195 یکی از بزرگترین شرکتهای تبلیغاتی در دنیاست. یکی از روشهای تبلیغاتی آن، Network Marketing یا بازاریابی شبکه ای می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید به این سایت سری بزنید.

این شرکت جزو شرکتهای هرمی محسوب نمی شود و ربطی به گلد کوییست و امثال این شرکت ها ندارد
سایت Green Horse یکی از سایت های بسیار ثروتمند و مورد اعتماد دنیا است و دولت های خارجی(خصوصا دولت ثروتمند امریکا) نیز از آن حمایت می کنند.

آیا کلاهبرداری یا نه :

ثبت نام در این سایت رایگان است و پولی از شما نمی گیرد، پس در این صورت هرگز کلاهبرداری نیست.
این پول را از کجا می آورند و به ما می دهند ؟
در اینترنت وب سایتهایی هستند که به کار تبلیغ مشغولند و هر چه قدر که اعضا سایتشون بیشتر باشه شرکتها بیشتر به اونا تبلیغ می دهند و این وب سایتها برای این که اعضاشون بیشتر بشه قسمتی از پولی ا که شرکتها به اونا می دهند بین اعضاشون تقسیم می کنند که در برابر درآمد خودشون ناچیزه.
لطفا اگر حوصله ندارید که فعلاً مطالب این وبلاگ را بخوانید آن را ذخیره کنید ، چون بعد از خواندن این مطالب و عمل کردن به مطالب این وبلاگ مطمئناً زندگی شما تغییر خواهد کرد .
هیچ شکی رو بخودتون راه ندین (100%)
این سایت شما را عضو نمی کند بلکه استخدام می کند .


مزایای این سایت :


1- شما در این سایت استخدام می شوید .
2- حقوق ماهیانه دریافت می کنید.
3- دوستانتان فقط از طریق لینک دعوت شما می توانند عضو شوند .
4- درآمد شما به صورت تصاعدی بالا می رود.
5- این سایت تنها سایتی است که سقف درآمد بالایی دارد. سقف درآمد این سایت ماهیانه مبلغ 100000 دلار است.(تقریبا 98 میلیون تومان)
6- رشد زیر مجموعه های شما به صورت تعادلی نیست که یکی از امتیازات این سایت است که در کمتر سایتی دیده می شود .
7- ثبت نام دراین سایت رایگان است که بهترین مزیت آن است .

نحوه پورسانت دهی چگونه است؟

این سایت براساس جذب زیر مجموعه به شما پورسانت می دهد که پورسانت آنها مثل حقوق است یعنی دائمی است .
توجه کنید دوستان یا افرادی را که شما عضو می کنید باید حتما از طریق لینک دعوت شما عضو شوند تا ثبت نام آنها کامل باشد حقیقت این است که آنها می توانند از طریق لینک شما عضو نشوند و مستقیما وارد سایت گرین هورس شوند و ثبت نام کنند ولی امتیاز و پورسانتی دریافت نمی کنید و باید حتما از طریق لینک دعوت شما که درباره اش در ادامه توضیح می دهم ثبت نام کنند.

چرا من باید عضو شوم ؟

زیرا با عضویت به شما پول پرداخت می شود. اگر درآمد بیشتری می خواهید تنها کاری که باید انجام دهید معرفی سایت به دوستان و دارا شدن عضو بیشتر است. عضو کردن 10 نفر در سیستم کار آسانی است. سپس به این افراد کمک کنید تا هر کدام مانند شما 10 نفر دیگر را عضو خود کنند. وقتی که شما دارای 10 عضو شدید و هر کدام از عضوهایتان دارای 10 عضو شد و به همین ترتیب تا 6 مرحله. شما مشاهده میکنید که دارای یک میلیون عضو هستید! بله بیشتر از یک میلیون زیرا شما محدود به 10 نفر نیستید. فرمول محاسبه یک میلیون آسان است 10*10*10*10*10*10 برابر است با : 1,000,000

طریقه پورسانت دهی به چه نحوی است؟

باز هم می گویم که
ثبت نام در این سایت رایگان است که بهترین مزیت آن است و هیچ ارزی از مملکت خارج نمی شود بلکه ارز وارد هم می شود پس نه تنها قانونی است بلکه کمک به اقتصاد کشور نیز هست.
مرحله: تعداد افراد مورد نظر و پورسانت حاصله از این تعداد افراد :

level1 یا مرحله اول: 10نفر پورسانت1 دلار در ماه
level2 یا مرحله دوم: 100نفر پورسانت 10 دلار درماه
level3 یا مرحله سوم: 1000نفر پورسانت 100 دلار درماه
level4 یا مرحله چهارم: 10000 نفر پورسانت 1000 دلار درماه
level5 یا مرحله پنجم: 100000 نفر پورسانت 10000 دلار درماه
level6 یا مرحله ششم: 1000000نفر پورسانت 100000 دلار درماه

همانطور که در بالا مشاهده می کنید مثلا اگر تعداد افراد در مرحله چهارم فقط 10000 نفر برسند شما مبلغ 1000 دلار(معادل 1000000تومان) پورسانت آن هم به صورت هر ماه دریافت خواهید کرد. اگر تعداد افراد در مرحله ششم به 1000000 برسند شما مبلغ 100000 دلار (معادل 100000000 تومان) آن هم به صورت هرماه دریافت خواهید کرد که سقف درآمد شما است . ممکن است با خود فکر کنید که عضو شدن 10000 نفر کار مشکلی است باید به شما بگویم اشتباه فکر کردید ببینید شما فقط 10 نفر را عضو می کنید که کار خیلی خیلی خیلی راحت است چون که رایگان است و تا اینجا 10 نفر , اول شما تکمیل می شود خوب حالا تخمین بزنید که هر کدام از این 10 نفری که شما عضو کرده اید فقط 10 نفر راعضو کنند که برای آن ها کار راحتی است و زیر مجموعه های شما کلا به 100 نفر ارتقاء پیدا می کند و مرحله دوم شما نیز کامل می شود. و بهمین ترتیب تا مر حله ۶ و آیا می دانید شما سایت آنها را به چند نفر معرفی می کنید و این کمپانی از طریق شما چقدر معروف می شود و با معروف شدن آن کمپانی چه سود کلانی نصیبش می شود آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده بودید..

چه طوری می تونیم این همه را زیر مجموعه خود کنیم ؟

این کار مشکل نیست باید حوصله داشته باشید. شما مثلا ۱۰ نفر را از طرف خودتون به سایت معرفی می کنید ، بعد این ۱۰ نفر هر کدام به دنبال ۱۰ نفر دیگر هستند به این ترتیب زیر مجموعه های شما به ۱۰۰ نفر ارتقاء پیدا می کنند و بعد این 100 نفر هر کدام به دنبال 10 نفر دیگه هستند که زیر مجموعه شما به 1000 نفر می رسد و به همین ترتیب به صورت تصاعدی بالا می رود.

این پول را از کجا می آورند؟

ممکن است از خود بپرسید که چرا این سایت اینقدر خوب پورسانت میده و آیا ور شکست نمی شه ؟ بلی سوال خوبی کردید باید بگویم که نه.. ببینید اساس کار این سایت تبلیغات کمپانی های بزرگ جهان است و هر چقدر که این سایت بیننده و عضو بیشتری داشته باشد و مردم بیشتر با این سایت آشنا باشند این سایت تبلیغاتی معروف تر می شود و کمپانی های بیشتری تبلیغاتشان را به این سایت می دهند و این سایت بابت تبلیغات از این کمپانی ها که تعدادشان بی شمار است مبلغ کلانی از آنها می گیرد و درصدی را هم به اعضای خود می دهد و بقیه اش سود خودش است که اصل سود را شرکت گرین هورس می برد. البته نا گفته نماند که شما هم سود کلانی را می توانید داشته باشید. امیدوارم که قانع شده باشید. عملکرد این سایت را می توان به حوض آبی تشبیه کرد که از یک طرف سطل سطل آب (سود سایت بابت تبلیغات) وارد حوض (صندوق سایت) می شود و از طرف دیگر پیمانه پیمانه آب ( حقوق و پورسانت اعضا ) از آن خارج می شود در این حالت نه تنها آبی از حوض کم نمی شود بلکه به آن اضافه نیز می شود.

وقتی که شما عضو گرین هورس می شوید این شرکت تعدادی لینک از طریق برنامه تیکربار و ایمیل به شما می دهد. حالا خواه شما نگاه کنید یا نه، کلیک کنید یا نه، گرین هورس پول خود را از کمپانی مربوطه به ازای تبلیغات می گیرد. اما به شما پورسانت نمی دهد! چون این شرکت به ازای بازاریابی (معرفی به دیگران و زیرمجموعه گیری) پورسانت می دهد. پس با یک حساب سرانگشتی می توان پی برد که این شرکت چه سود کلانی میکند. در ادامه به نحوه ی پورسانت دادن گرین هورس خواهیم پرداخت.

عملکرد شرکت چگونه است؟

طبق سیاستهای اتخاذ شده توسط گرین هورس برنامه ای تحت عنوان TickerBar™ کاربران را بسوی دیدن تبلیغات هدایت می کند. این تبلیغات بصورت ارسال ایمیل از طرف گرین هورس نیز میباشد. کاربران هم این شرکت را به دیگران معرفی می کنند. در نتیجه کمپانی های بزرگی مثل EBay و Microsoft و IBM و ... به گرین هورس سفارش آگهی می دهند. توجه داشته باشید که ما هیچگونه جنس و کالایی نمیخریم.

خوب چگونه پول را به ما میدهند؟

خوب ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که پول ما چگونه پرداخت می شود؟ بله درست است پول شما به وسیله چک به آدرستان ارسال خواهد شد و چک را می توانید به راحتی با بانکهای طرف قرار داد آن که ( بانک ملی و بانک رفاه ) است بدون هیچ دردسری نقد کنید ( پیشنهاد من بانک رفاه است) باید بگویم این چک ها را به وسیله پست کلاس یک ایالت متحده برای شما می فرستند همچنین ماموران پست در ایران خدمات خودشان را ارائه می کنند و چک شما را به آدرستان می آورند و هیچ پولی از شما دریافت نمی کنند چون شرکت هزینه های پست آن را تقبل کرده است. پس مطمئن باشید که چک تان به دستتان خواهد رسید. البته باید آدرستان را دقیق بنویسید که در ادامه نیز به طریقه صحیح نوشتن آدرس محل سکونت اشاره خواهیم کرد .

سقف پورسانت: یعنی بالاترین پورسانت شرکت، که معادل 1میلیون دلار یا 90میلیون تومان در ماه می باشد. توجه کنید که اگر شما به کمترین پورسانتی هم برسید شما آن را ماهیانه دریافت می کنید. پس اینجا روشن می شود که چرا ما میگوییم شما استخدام می شوید.
Payoutحداقل: یعنی کمترین مقدار پورسانتی که شما باید گرفته باشید تا بتوانید درخواست چک کنید. که برای امریکاییان 60$ و برای سایرین 90$ می باشد.

شما می توانید نمونه چک دریافتی که توسط یکی از ایرانیان موفق در این راه از شرکت گرین هورس دریافت کرده و بعد از دریافت آن روحیه گرفته و بسیار زیاد در کار خود تلاش می کند مشاهده نمایید:
http://i7.tinypic.com/21mu5au.jpg

address email‏ ‏‎ : ‎آدرس ایمیلتون را وارد کنید
first name‏ ‏‎ : ‎نام کوچک خود را وارد کنبد
last name‏ ‏‎ : ‎نام فامیل خود را وارد کنید
Birthday‏ ‏‎ : ‎تاریخ تولد خودتون رو به میلادی وارد کنید. برای تبدیل سن شما به میلادی ابتدا سن خود را حساب ‏کنید سپس آن را از سال میلادی فعلی کم کنید. برای بدست آوردن تاریخ تولد و ماهی که در آن به دنیا آمدید از ‏تقویم استفاده کنید‎. یا به
اینجا مراجعه کنید.‎
Gende‏ ‏‎: ‎جنسیت خود را انتخاب انتخاب کنید. مرد‎: male - ‎‏ زن‎: female‏ ‏
own credit card‏ ‏‎ : ‎گزینه‎ no ‎را انتخاب کنید‎.‎
Country‏ ‏‎ : ‎ایران را انتخاب کنید‎.‎
do you agree with the termsof service‏  ‏‎ : ‎گزینه‎ yes ‎را انتخاب کنید‎.‎
حالا روی‎ go to step2 ‎کلیک کنید تا به صفحه دوم ثبت نام برید‎.‎
Password‏ ‏‎ : ‎رمز خود را وارد کنید. ( حداقل 6 حرف‏‎ )‎
Confirm‏ ‏‎ : ‎رمز خود را تکرار کنید‎.‎
password question‏ ‏‎ : ‎این قسمت یک سوال امنیتی است برای وقتی که رمز عبور یادتون رفت .مثلا نام ‏خودتون را سوال کنید برای این کار جمله زیر را بنویسید‎ :what is your name
password answer‏ ‏‎ : ‎جواب سوال خودتون رو بدید‎.‎
در بخش بعدی باید ساعت خودتون رو بدید که گزینه‎ met ewast time middel ‎رو انتخاب کنید‎.‎
phone number‏ ‏‎ : ‎تلفن منزلتون رو وارد کنید. در مربع سمت چپ کد ایران 98 ، در مربع وسط کد شهر بدون ‏صفر مثلا کد تهران 21 ، در مربع سمت راست شماره خونتون را وارد کنید‏‎.‎
spoken language‏ ‏‎ : ‎زبان فارسی یعنی‎ persian ‎رو انتخاب کنید‎.‎
secondary language‏ ‏‎ : ‎زبان دوم خودتون رو انتخاب کنید‎ english ‎رو انتخاب کنید‎.‎
street address‏ ‏‎ : ‎آدرس دقیق خانه را بدید. در خارج آدرس دادن مثل ایران نیست مثلا : بلوار گلستان‎ -‎
میدان گلستان - خیابان گلها - کوچه 4 - ساختمان گلها - طبقه 4 - واحد 11 که این آدرس درست برعکس باید ‏نوشته شود‎.‎

No‏ ‏‎ ‎پلاک مثل‎ : no ۲۳ ‎به معنی پلاک ۲۳‏
Floor‏ ‏‎ ‎طبقه متل‎ : forth floor ‎به معنی طبقه 4‏
Building‏ ‏‎ ‎ساختمان مثل‎ : golha building ‎به معنی ساختمان گلها
Alley‏ ‏‎ ‎کوچه مثل‎ : forth alley ‎به معنی کوچه 4‏
St‏ ‏‎ ‎خیابان مثل‎ : st galha ‎به معنی خیابان گلها
Sq‏ ‏‎ ‎میدان مثل‎ : sq golestan ‎به معنی میدان گلستان
Blv‏ ‏‎ ‎بلوار مثل‎ : blv golestan ‎به معنی بلوار گلستان
city/region‏ ‏‎ : ‎نام شهر خود را وارد کنید‎.‎
state/province‏ ‏‎ : ‎نام استان خود را وارد کنید‎.‎
zip postal code‏ ‏‎ : ‎کد پستی خود را وارد کنید‎.‎
street address 2‎‏ ‏‎ : ‎اگر آدرس دیگری می خواهید در اینجا بنویسید

بطور نمونه : ( توجه داشته باشید که درج آدرس به زبان انگلیسی برعکس است. یعنی ابتدا طبقه و سپس پلاک و همین ‏طور تا آخر)‏‎ ‎
خیابان علوی - نرسیده به مرتضوی - کوچه علمداری - پلاک 12 - طبقه 2‏
Flat 2, No. 12, Alamdari Alley, Before Mortazavi Ave., Alavi Ave.‎‎

(لازم به ذکر شهر و استان نیست‎(‎

در قسمت بعد کار خود را انتخاب کنید. اگر دانش آموز یا دانشجو هستید‎ education/training ‎را انتخاب کنید‎.‎
Income‏ ‏‎ : ‎در این قسمت باید درآمدتان را انتخاب کنید که می توانید گزینه 24،999$ را انتخاب کنید‎.‎
حالا مربع بالای‎ go to final step ‎تیک بزنید بعد روی گزینه‎ go to final step ‎کلیک کنید تا به صفحه آخر ‏بروید‎.‎
روی گزینه‎ active account ‎کلیک کنید تا اکانتتان فعال شود‎.‎
ثبت نام تمام شد‎.‎

طریقه رفتن به صفحه شخصی‎ :‎
به سایت‎
http://www.tickerbar.info ‎برید و قسمت‎ member login ‎را انتخاب کنید و در قسمت‎ address ‎email ‎ایمیلتون را وارد کنید و در قسمت‎ password ‎همان پسوردی که هنگام ثبت نام وارد کردید را وارد کنید ‏بعد روی‎ login ‎کلیک کنید تا به صفحه شخصی خود برید. در این صفحه اطلاعاتی در مورد تعداد زیر مجموعه ‏های شما ، میزان درآمد شما و... نوشته شده است‎.‎
در تقریبا پایین صفحه زیر عبارت‎ Your Automatic Referral URL is ‎آدرس لینکی است که شما به دیگران ‏می دهید تا از طرف شما ثبت نام کنند و زیر گروه شما شوند‎.‎

نکات خیلی مهم‎:‎
بعد از ثبت نام باید برنامه‎ tickerbar ‎را از سایت‎ greenhorse ‎دانلود کنید و قبل از وارد اینترنت آن را اجرا و ‏تا موقع خارج شدن از اینترنت آن را نبندید تا به عنوان عضو فعال این سایت محسوب شوید در غیر این صورت ‏پورسانتی به شما تعلق نمی گیرد‎.‎
شما نمی توانید دو بار در این سایت ثبت نام کنید چون اگر چنین شد، شما و هرچی که درآمد در این سایت دارید و ‏تمام زیر مجموعه هایتان پاک می شوند. در یک کامپیوتر بیش از یک بار ثبت نام نکنید. هیچ گاه از مکانهایی مانند کافی نت ثبت نام نکنید: چون امکان دارد شخص دیگری بر اثر عدم آگاهی، در همان کامپیوتری که شما ثبت نام کردید او هم ثبت نام کند.در این صورت عضویت شما باطل خواهد شد و تمام پورسانت شما از بین می رود.‎
در صفحه شخصی شما دو گزینه وجود دارد یکی‎ user information ‎که برای چیزهایی است که در هنگام ثبت ‏نام وارد کردید و‎ delete account ‎که برای پاک کردن صفحه شما است. من به شماتوصیه می کنم هیچ وقت ‏روی این گزینه کلیک نکنید‎.‎
مدت پیدا کردن زیرمجموعه (عضوگیری) 60 روز است. پس در کمتر از 60 روز 10 نفر را زیرمجموعه خود ‏کنید که این کار بسیار آسانی است زیرا در زمان ما اکثر مردم در خانه خود کامپیوتر دارند و به اینترنت نیز ‏متصل هستند‎.‎
سقف پورسانت:‏
‏ یعنی بالاترین پورسانت شرکت، که معادل ۱۰۰ هزار دلار یا 90میلیون تومان در ماه می باشد. توجه کنید که اگر ‏شما به کمترین پورسانتی هم برسید شما آن را ماهیانه دریافت می کنید. پس اینجا روشن می شود که چرا ما ‏میگوییم شما استخدام می شوید‎.‎
Payoutحداقل: یعنی کمترین مقدار پورسانتی که شما باید گرفته باشید تا بتوانید درخواست چک کنید. که برای ‏امریکاییان 60$ و برای سایرین 90$ می باشد‎

نوع مطلب :
برچسب ها : گرین هورس و درآمد میلیونی،
لینک های مرتبط :
محمود
یکشنبه 1 آبان 1390
یکشنبه 26 شهریور 1396 10:53 ب.ظ
Thanks for sharing such a fastidious opinion, piece of writing is pleasant, thats
why i have read it completely
سه شنبه 17 مرداد 1396 09:27 ق.ظ
Do you mind if I quote a few of your posts as long as I provide credit and
sources back to your site? My website is in the exact same niche as yours
and my users would certainly benefit from some of the information you present here.
Please let me know if this okay with you. Appreciate it!
جمعه 13 مرداد 1396 02:27 ب.ظ
Very quickly this site will be famous among all blog users,
due to it's good posts
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
BTCClicks.com Banner
The Best Traffic Exchange آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای بهترین و جدیدترین سایتهای كسب درآمد اینترنتی محفوظ است

دریافت کد پاپ آپ کلیکی

دریافت کد پاپ آپ کلیکی